Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej

2014-10-01

Zmiana platformy technicznej służącej dokonywaniu zgłoszeń

W nawiązaniu do wcześniejszych komunikatów, uprzejmie informujemy że w dniu 1 października 2014 r. nastąpiła zmiana platformy technicznej służącej dokonywaniu zgłoszeń elektronicznych oraz przesyłaniu wniosków.


2014-11-13

Nowa wersja Wyszukiwarki Przedmiotów Chronionych

Urząd Patentowy RP informuje o udostępnieniu klientom nowej wersji wyszukiwarki przedmiotów chronionych.

2014-11-13

Internetowa Platforma Edukacyjna Urzędu Patentowego RP

Urząd Patentowy RP informuje o uruchomieniu nowego serwisu edukacyjnego, w którym znajdują się przydatne informacje na temat ochrony własności intelektualnej.

2014-11-12

„Relacja krajowego prawa ochronnego na znak towarowy do prawa wspólnotowego” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w spotkaniu konsultacyjno-informacyjnym z dr. Jarosławem Dudzikiem i dr. Michałem Mazurkiem z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 
2014-11-03

Centrum Informacji o Ochronie Własności Przemysłowej podczas prac remontowych w Urzędzie Patentowym RP

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi informujemy, że od dnia 3.11.2014 r. Centrum Informacji o Ochronie Własności Przemysłowej będzie udzielało informacji wyłącznie drogą telefoniczną oraz mailową do czasu zakończenia remontu. Za utrudnienia przepraszamy.

2014-10-20

Tunezja dołączyła do TMview

Od 20 października dane dotyczące tunezyjskich znaków towarowych są dostępne w wyszukiwarce TMview.

2014-10-14

II edycja konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej 2014

Urząd Patentowy RP zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej.

 
2014-08-04

Program pilotażowy PPH (Patent Prosecution Highway) Urzędu Patentowego RP i Urzędu ds. Patentów i Znaków Towarowych Stanów ZjednoczonychUrząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej (UPRP) podpisał z Urzędem ds. Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych (USPTO) dwustronne porozumienie o współpracy w zakresie wzajemnego wykorzystywania wyników pracy w sprawach patentowych inicjujące ustanowienie programu PPH pomiędzy oboma urzędami.