Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


Uwaga na faktury wprowadzające w błąd!

Urząd Patentowy otrzymuje coraz więcej sygnałów o składanych przez firmy komercyjne ofertach publikacji informacji o przedmiotach własności przemysłowej lub przypominających o upływającym okresie ochrony.


2015-05-29

III Małopolskie Forum Finansowe

15 czerwca 2015 r.

III Małopolskie Forum Finansowe to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą firm i instytucji finansowych oraz konsultingowych w zakresie możliwości rozwoju własnej firmy oraz pozyskania źródeł finansowania.

2015-05-20

CEIPI Introduction to EQE Training

Warszawa, 22 czerwca 2015 r.

University of Strasbourg Centre d'Études Internationales de la Propriété Intellectuelle (CEIPI) zaprasza na seminarium pt. „Introduction to EQE Training”.

 
2015-05-14

XX Ogólnopolska Konferencja „Informacja patentowa dla nauki i przemysłu: Narzędzia i strategie zarządzania innowacją”

23-24 czerwca 2015 r.

Urząd Patentowy RP i Urząd Miasta Stołecznego Warszawy serdecznie zapraszają do udziału w XX Ogólnopolskiej Konferencji Informacja patentowa dla nauki i przemysłu, pod hasłem Narzędzia i strategie zarządzania innowacją.

2015-05-13

V edycja Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”

Celem Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”, organizowanego corocznie przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych – Naczelną Organizację Techniczną, jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

2015-05-12

Urząd Patentowy RP na 19. Pikniku Naukowym

Urząd Patentowy RP 12 maja 2015 r. wspólnie z Fundacją Zaawansowanych Technologii uczestniczył w kolejnej edycji Pikniku Naukowego zorganizowanego na Stadionie Narodowym w Warszawie.