Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2017-08-17

36. Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza do udziału w 36. Seminarium Rzeczników Patentowych Szkół Wyższych, które odbędzie się w dniach 18-22 września br. w Cedzynie k/Kielc.

2017-08-11

Legislative Reform - wszystko o zmianach w przepisach dotyczących ZTUE

Warsztaty Legislative Reform to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o zmianach wchodzących w życie w dniu 1 października 2017 r. w związku z wejściem w życie nowego rozporządzenia wykonawczego i delegowanego. Specjaliści w dziedzinie własności intelektualnej udostępnią informacje z pierwszej ręki dotyczące zmian w zakresie praktyki i tego, w jaki sposób wpłynie to na nasze narzędzia. Zapraszamy do rejestracji.

2017-08-10

PARP uruchomił kolejny cykl spotkań dla przedsiębiorców

Zapewnij sobie wsparcie profesjonalnych akredytowanych instytucji otoczenia biznesu z zakresu innowacji! Chroń własność intelektualną! Rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom!

2017-06-21

„Roszczenia pieniężne w sporach o własność intelektualną w świetle aktualnego orzecznictwa” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

21 czerwca 2017 r. Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne z Panią adw. dr Agnieszką Sztoldman z Instytutu Allerhanda.

2017-06-20

Kongres innoSHARE'17

innoSHARE'17 - people, knowledge, impact – to 3. edycja Kongresu Polski Innowacyjnej skierowana do młodych naukowców, doktorantów, pracowników naukowych, studentów, pracowników działów R&D, przedsiębiorców i inwestorów zainteresowanych rozwojem rynku startupów i wysokich technologii w Polsce.

2017-06-14

PARP zaprasza na spotkania informacyjne dla wnioskodawców

Rozwijaj firmę dzięki nowym technologiom, chroń własność, zapewnij sobie wsparcie profesjonalnych instytucji z zakresu innowacji.

2017-06-09

Sympozjum naukowe „Ochrona znaków towarowych i wzorów przemysłowych w Unii Europejskiej”

Urząd Patentowy RP zorganizował Sympozjum naukowe „Ochrona znaków towarowych i wzorów przemysłowych w Unii Europejskiej”. Wydarzenie odbyło się w dniach 8-9 czerwca 2017 r. w Centralnej Bibliotece Rolniczej im. Michała Oczapowskiego, przy ul. Krakowskie Przedmieście 66 w Warszawie.

2017-06-07

„Skuteczny transfer technologii - amerykańskie doświadczenia i najlepsze praktyki” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

7 czerwca 2017 r. Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne w języku angielskim z Panią Kathleen T. Graham - brokerem innowacji oraz federalnym koordynatorem ds. transferu technologii.

2017-05-31

21. Piknik Naukowy

W związku z udziałem Urzędu Patentowego RP w 21. Pikniku Naukowym, organizowanym przez Polskie Radio oraz Centrum Nauki Kopernik, zapraszamy do odwiedzenia stoiska UPRP (stoisko A19, wejście bramą 2 od Ronda Waszyngtona).

2017-05-20

Patent by night 2017 – Noc Muzeów w Urzędzie Patentowym RP

Ponad 400 osób odwiedziło Urząd Patentowy RP w trakcie ogólnopolskiej akcji „Noc Muzeów” 20 maja 2017 r. Inicjatywa pod hasłem „Patent by Night” skierowana była do wszystkich osób zainteresowanych problematyką własności intelektualnej oraz najnowszymi technologiami.

2017-05-17

„Wyłączność danych i wyłączność rynkowa na tle systemu patentowego i SPC” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne z Panią dr Żanetą Pacud z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

2017-04-19

„Definicja znaku towarowego UE. Znaki niekonwencjonalne” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

19 kwietnia 2017 r. Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne z Panią dr hab. Ewą Skrzydło-Tefelską z Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

2017-04-13

Szkolenia regionalne pt.: „Jak skutecznie chronić znaki towarowe w Polsce i w Unii Europejskiej”

Eksperci Urzędu Patentowego RP przeprowadzili kolejną edycję regionalnych seminariów poświęconych ochronie znaków towarowych.

2017-03-15

„Ocena ryzyka wprowadzenia w błąd ze szczególnym uwzględnieniem podobieństwa towarów i usług” – spotkanie konsultacyjno-informacyjne w Urzędzie Patentowym RP

15 marca 2017 r. Urząd Patentowy RP zorganizował spotkanie konsultacyjno-informacyjne z Panią Martą Chylińską oraz Panią Ewą Węgielską-Święcicką, Ekspertami w Departamencie Znaków Towarowych Urzędu Patentowego RP.

2017-03-14

X Międzynarodowa Konferencja z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce. Projektujemy dobrą formę”

X edycja Międzynarodowej Konferencji z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce” odbyła pod hasłem „Projektujemy dobrą formę”.