Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2017-05-19

Bydgoszcz po raz kolejny europejską stolicą Design Thinking

Już po raz czwarty Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni (5.06-8.06) staje się miastem gromadzącym w murach Opery Nova sympatyków, praktyków, ekspertów oraz przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, które w Polsce, Europie i świecie posługują się metodyką Design Thinking.

POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2017 jest wydarzeniem objętym patronatem Urzędu Patentowego RP, które przybliża uczestnikom metodykę Design Thinking, która wspomaga proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych.

Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed czterema laty zrodził się pomysł by zorganizować międzynarodową konferencję poświęconą powyższym zagadnieniom. Pierwsze trzy edycję przyciągnęły do Bydgoszczy każdorazowo około 250 uczestników. W tym roku poza dwoma dniami wykładów, organizatorzy zapraszają na jeden z trzech zamkniętych warsztatów, podczas których uczestnicy będą mogli szczegółowo zapoznać się z metodyką Design Thinking.

Na uczestników czeka wiele atrakcji, natomiast już dziś potencjał konferencji został dostrzeżony w kraju o czym świadczą patronaty honorowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Urzędu Patentowego RP, Stowarzyszenia TOP500 Innovators, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami konferencji i do rejestracji na stronie www.polishopa.pl


  •