Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2014-10-14

II edycja konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej 2014

Urząd Patentowy RP zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku, amatorów i profesjonalistów; wszystkich, którzy w niekonwencjonalny sposób będę potrafili przełożyć zagadnienie związane z ochroną własności intelektualnej na język filmu. Technika realizacji dowolna – filmy mogą być nakręcone kamerą cyfrową, telefonem komórkowym czy aparatem fotograficznym, mogą łączyć obraz filmowy z techniką animacyjną lub być w całości animowane. Ważne – film nie może przekroczyć 60 sekund.

Prace konkursowe należy składać w siedzibie Urzędu Patentowego RP do 22 listopada 2014 r. Uroczystość rozdania nagród planowana jest 3 grudnia br. w Warszawie.

Z nadesłanych zgłoszeń jury konkursu wybierze trzech laureatów, którym zostaną przyznane nagrody pieniężne:

  • I miejsce – 5 000 zł
  • II miejsce – 2 000 zł
  • III miejsce – 1 000 zł

Warunki konkursu zawarte zostały w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować na adres e-mail: smarzec@uprp.pl, tel. 22 579 02 82 lub amarczak@uprp.pl, tel. 22 579 04 50.

Załączniki:

1. Regulamin

2. Metryka filmu

3. Indywidualny formularz zgłoszeniowy

4. Grupowy formularz zgłoszeniowy

5. Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego

6. Wzór umowy z laureatem konkursu

Zobacz Patent na sukces autorstwa Damiana Pawlikowskiego, film laureata I nagrody w I edycji konkursu Urzędu Patentowego RP na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej.

Konkurs współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, 2007–2013, w ramach projektu „Wsparcie efektywnego wykorzystania własności przemysłowej w innowacyjnej gospodarce"- POIG.05.02.00-00-004/10.


  •