Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2015-01-26

III edycja konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej 2015

Urząd Patentowy RP zaprasza do wzięcia udziału w III edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej.

W konkursie promującym ochronę własności intelektualnej 2015 mogą wziąć udział wszyscy! Nie wprowadzamy limitu wiekowego, nie jest ważne Twoja profesja. Jeżeli potrafisz w oryginalny sposób przedstawić ochronę własności intelektualnej za pomocą krótkiego filmu, to poszukujemy właśnie Ciebie! Przełóż myśl ochrony własności intelektualnej na film. Technika realizacji filmu jest dowolna – filmy mogą być nakręcone kamerą cyfrową, telefonem komórkowym czy aparatem fotograficznym, mogą łączyć obraz filmowy z techniką animacyjną lub być w całości animowane. Ważne: film nie może przekroczyć 60 sekund.

Prace konkursowe należy składać w siedzibie Urzędu Patentowego RP do 15 września 2015 r. Uroczysta gala rozdania nagród planowana jest pod koniec 2015 roku.

Z nadesłanych zgłoszeń jury konkursu wybierze trzech laureatów, którym zostaną przyznane nagrody pieniężne:

  • I miejsce – 5 000 zł
  • II miejsce – 2 000 zł
  • III miejsce – 1 000 zł

Warunki konkursu zawarte zostały w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować na adres e-mail: skmita@uprp.pl, tel. 22 579 06 85 oraz kkowalewska@uprp.pl, tel. 22 579 02 15.

Załączniki:

1. Regulamin

2. Metryka filmu

3. Indywidualny formularz zgłoszeniowy

4. Grupowy formularz zgłoszeniowy

5. Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego

6. Wzór umowy z laureatem konkursu

Zobacz: Filmy nagrodzone w I i II edycji konkursu Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej można obejrzeć na oficjalnym kanale UPRP na portalu YouTube.

Konkurs współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, 2007–2013, w ramach projektu „Wsparcie efektywnego wykorzystania własności przemysłowej w innowacyjnej gospodarce"- POIG.05.02.00-00-004/10


  •