Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2015-03-27

Konferencja „Sukces marki. Marki sukcesu. Rola znaku towarowego w działalności przedsiębiorcy”

Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza do udziału w konferencji z okazji Światowego Dnia Własności Intelektualnej. Konferencja odbędzie się w Ministerstwie Gospodarki 24 kwietnia 2015 r.

Honorowy patronat nad konferencją objął Minister Gospodarki. Podczas obrad wybitni eksperci w zakresie ochrony własności przemysłowej omówią kwestie związane między innymi z funkcjami znaku towarowego, procedurami ochronnymi, jak również aktualnymi trendami w orzecznictwie w tym zakresie. W ostatniej części konferencji organizatorzy zaplanowali panel dyskusyjny z udziałem polskich przedsiębiorców. Efektywna ochrona znaku towarowego oraz budowanie renomy marki mają szczególne znaczenie społeczne i gospodarcze, zwłaszcza w kontekście prężnie rozwijających się firm, które swoją przewagę konkurencyjną budują wokół efektywnej strategii ochrony własności intelektualnej. Zarówno międzynarodowe, jak i krajowe statystyki wskazują, że wśród zgłoszeń przedmiotów własności przemysłowej największą liczbę stanowią znaki towarowe.

Zaproszenie na konferencję „Sukces marki. Marki sukcesu. Rola znaku towarowego w działalności przedsiębiorcy”

Projekt nr: POIG 05.02.00-00-004/10
Nazwa projektu: Wsparcie efektywnego wykorzystania własności przemysłowej w innowacyjnej gospodarce
PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO


  •