Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2008-11-27

Otwarty wykład "Znaki towarowe leków, kosmetyków, produktów spożywczych w orzecznictwie sądów krajowych i wspólnotowych"

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w otwartym wykładzie nt. "Znaki towarowe leków, kosmetyków, produktów spożywczych w orzecznictwie sądów krajowych i wspólnotowych".


Wykład poprowadzi rzecznik patentowy p. Mariusz Kondrat. Wykład odbędzie się w dn. 27 listopada (czwartek), w godz 11.00 - 13.00 w sali 557 na V piętrze w siedzibie Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej w Al. Niepodległości 188/192 w Warszawie. Wstęp wolny. Na wykład zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, a szczególnie rzeczników patentowych i prawników specjalizujących się w zagadnieniach ochrony własności intelektualnej. Zainteresowanych uczestników uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do dn. 26 listopada 2008 roku.


  •