Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2015-06-18

Podsumowanie konkursu „Student-Wynalazca 2015” w Urzędzie Patentowym RP

W dn. 18 czerwca br. odbyła się w Urzędzie Patentowym RP uroczystość podsumowania tegorocznej edycji Konkursu „Student-Wynalazca”, połączona z prezentacją nagrodzonych rozwiązań i wręczeniem dyplomów młodym twórcom.

2015-05-13

V edycja Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”

Celem Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”, organizowanego corocznie przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych – Naczelną Organizację Techniczną, jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

2015-02-10

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Serdecznie zapraszamy Studentów Uczelni do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, organizowanego od 2010 r. przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach, pod honorowym patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Gospodarki i Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

2015-01-26

III edycja konkursu na informację medialną organizowanego przez Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RP jest organizatorem III edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności przemysłowej.

2015-01-26

III edycja konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej 2015

Urząd Patentowy RP zaprasza do wzięcia udziału w III edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej.

2015-01-23

XIII edycja konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2015

Urząd Patentowy RP ogłasza XIII edycję konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2015.

2015-01-23

XIII edycja konkursu na plakat 2015

Urząd Patentowy RP ogłasza XIII edycję konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej.

2015-01-14

Ruszyła VI edycja konkursu GreenEvo – Akcelerator Zielonych Technologii 2015

Jest to program Ministerstwa Środowiska przygotowany z myślą o międzynarodowym transferze polskich, sprawdzonych, zielonych technologii wprost na rynki zagraniczne.

2014-11-28

Wyniki XII edycji konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2014 r.

W dniu 28 października 2014 r. odbyło się posiedzenie Jury konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, zorganizowanego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

2014-11-28

Wyniki XII edycji konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską, licencjacką lub inżynierską na temat własności intelektualnej ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2014 r.

W dniu 12 listopada 2014 r. odbyło się posiedzenie Jury XII edycji konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską, licencjacką lub inżynierską na temat własności intelektualnej, zorganizowanego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

2014-11-28

Wyniki II edycji konkursu na krótki film i na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, ogłoszonych przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2014 r.

Do II edycji konkursów na krótki film i na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, organizaowanych przez UPRP, zgłoszono 16 filmów oraz 93 artykuły, 1 audycję radiową i 7 filmików – nagrań edukacyjnych o znakach towarowych.

2014-10-27

II edycja konkursu na informację medialną organizowanego przez Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RP już po raz drugi ogłasza konkurs na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności przemysłowej.

2014-10-14

II edycja konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej 2014

Urząd Patentowy RP zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej.

2014-10-03

Informacja dotycząca zmian w regulaminie XII edycji konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską, licencjacką lub inżynierską

Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw Ośrodkom Akademickim, w których przesunięto wcześniej zaplanowane obrony prac z września na październik 2014 r., Urząd Patentowy RP dokonał zmian w regulaminie XII edycji konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską, licencjacką lub inżynierską, co umożliwi złożenie w terminie do 30 października prac obronionych do 28 października br.