Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2016-05-30

XIV edycja konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej 2016

Urząd Patentowy RP ogłasza XIV edycję konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej.

2016-05-25

Medale dla wynalazków studenckich w Genewie

Laureaci VI edycji ogólnopolskiego konkursu Politechniki Świętokrzyskiej „Student-Wynalazca”, organizowanego przy wsparciu Urzędu Patentowego RP, z sukcesem zaprezentowali swoje wynalazki na 44. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie.

2016-04-07

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w XIX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości

Celem Konkursu, objętego honorowym patronatem przez Ministerstwo Rozwoju, jest promocja i upowszechnianie osiągnięć twórców innowacyjnych produktów, wyrobów i technologii, które mają szansę zaistnieć na rynku polskim.

2016-02-10

XIV edycja ogólnopolskiego konkursu Lider Innowacji® 2016

Ogólnopolski Konkurs „Lider Innowacji” organizowany jest od 2001 roku. Ma charakter otwarty i mogą w nim brać udział osoby fizyczne i prawne spełniające warunki regulaminowe.

2016-02-01

Nagrody DesignEuropa: święto wzorów w UE

Już teraz można zgłaszać się do inauguracyjnej edycji wręczenia nagród DesignEuropa organizowanej przez Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (UHRW) – największą agencję własności intelektualnej UE.

2015-12-01

Nagrody DesignEuropa: święto wzorów w UE

Aby uhonorować znaczenie wzoru w UE, Urząd Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (OHIM), największa agencja ds. ochrony własności intelektualnej w UE, ogłasza dziś pierwszą edycję nagród DesignEuropa.

2015-10-09

Wyniki XIII edycji konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r.

W dniu 23 września 2015 r. odbyło się posiedzenie Jury konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, zorganizowanego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

2015-10-09

Wyniki XIII edycji konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej, ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r.

W dniu 28 września 2015 r. odbyło się posiedzenie Jury XIII edycji konkursu na najlepszą pracę naukową na temat własności intelektualnej, zorganizowanego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

2015-10-09

Wyniki III edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, w tym przemysłowej, ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 r.

Do III edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, organizowanego przez UPRP, wpłynęło łącznie 46 zgłoszeń, w tym 34 indywidualne artykuły, 5 cykli artykułów, 2 cykle filmów, cykl wywiadów radiowych, 3 blogi i portal internetowy.

2015-10-07

Wyniki III edycji konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej, ogłoszony przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2015 roku

Do III edycji konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej, organizowany przez UPRP, zgłoszono 20 filmów.

2015-06-18

Podsumowanie konkursu „Student-Wynalazca 2015” w Urzędzie Patentowym RP

W dn. 18 czerwca br. odbyła się w Urzędzie Patentowym RP uroczystość podsumowania tegorocznej edycji Konkursu „Student-Wynalazca”, połączona z prezentacją nagrodzonych rozwiązań i wręczeniem dyplomów młodym twórcom.

2015-05-13

V edycja Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”

Celem Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2015”, organizowanego corocznie przez Federację Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych – Naczelną Organizację Techniczną, jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych innowacyjnych rozwiązań mogących mieć wpływ na przyspieszenie rozwoju społeczno-gospodarczego Polski.

2015-02-10

V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca

Serdecznie zapraszamy Studentów Uczelni do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, organizowanego od 2010 r. przez Politechnikę Świętokrzyską w Kielcach, pod honorowym patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministra Gospodarki i Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

2015-01-26

III edycja konkursu na informację medialną organizowanego przez Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RP jest organizatorem III edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności przemysłowej.