Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2014-10-27

II edycja konkursu na informację medialną organizowanego przez Urząd Patentowy RP

Urząd Patentowy RP już po raz drugi ogłasza konkurs na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności przemysłowej.

2014-10-14

II edycja konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej 2014

Urząd Patentowy RP zaprasza do wzięcia udziału w II edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej.

2014-10-03

Informacja dotycząca zmian w regulaminie XII edycji konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską, licencjacką lub inżynierską

Uprzejmie informujemy, że wychodząc naprzeciw Ośrodkom Akademickim, w których przesunięto wcześniej zaplanowane obrony prac z września na październik 2014 r., Urząd Patentowy RP dokonał zmian w regulaminie XII edycji konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską, licencjacką lub inżynierską, co umożliwi złożenie w terminie do 30 października prac obronionych do 28 października br.

2014-06-10

Rozstrzygnięcie konkursu „Student-Wynalazca”

W dniu 10 czerwca 2014 r. w Urzędzie Patentowym RP odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

2014-04-30

XII edycja konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską, licencjacką lub inżynierską 2014

Urząd Patentowy RP ogłasza XII edycję konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską, licencjacką lub inżynierską na temat własności intelektualnej.

2014-04-30

XII edycja konkursu na plakat 2014


Urząd Patentowy RP ogłasza XII edycję konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej.

2013-11-22

Wyniki XI edycji konkursu na pracę habilitacyjną, doktorską, magisterską i studencką z zakresu własności intelektualnej ogłoszonego przez Urząd Patentowy RP w 2013 r.

W dniu 18 listopada 2013 r. odbyło się posiedzenie Jury XI edycji konkursu na pracę habilitacyjną, doktorską, magisterską i studencką z zakresu własności intelektualnej, zorganizowanego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

2013-11-22

Wyniki XI edycji konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej ogłoszonego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej w 2013 r.


W dniu 14 listopada 2013 r. odbyło się posiedzenie Jury konkursu na plakat o tematyce związanej z ochroną własności intelektualnej, zorganizowanego przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

2013-10-31

Zaproszenie do I edycji konkursu na informację medialną organizowanego przez Urząd Patentowy RP


Urząd Patentowy RP serdecznie zaprasza autorów publikujących w prasie, radiu, telewizji i mediach elektronicznych do udziału w I edycji konkursu na informację medialną o tematyce związanej z ochroną własności przemysłowej.2013-10-31

Laur Innowacyjności 2013

Naczelna Organizacja Techniczna uruchomiła III edycję Konkursu im. Stanisława Staszica na najlepsze produkty innowacyjne „Laur Innowacyjności 2013”, której celem jest promocja innowacyjnych produktów, technologii i usług, a także innych rozwiązań o innowacyjnym charakterze.

2013-10-29

IV edycja konkursu Zacznij.biz

Urząd Patentowy RP uprzejmie informuje, że Konfederacja Lewiatan i Lewiatan Business Angels organizują kolejną edycję konkursu dla przedsiębiorców, adresowaną do właścicieli mikro i małych firm oraz start-upów, prowadzących swoje projekty w sektorze High Tech oraz branży ICT, pracowników naukowych, doktorantów, studentów kierunków technicznych.

2013-08-06

I edycja Konkursu na krótki film promujący ochronę własności intelektualnej 2013


Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w I edycji Konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej.

2013-06-14

Wręczenie nagród w konkursie „Student-Wynalazca”

W dniu 14 czerwca w Urzędzie Patentowym RP odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Student-Wynalazca”.

2013-04-29

XI edycja konkursu na pracę habilitacyjną, doktorską, magisterską i studencką 2013

Urząd Patentowy RP ogłasza XI edycję konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską lub studencką dotyczącą zagadnień własności intelektualnej.