Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2017-04-11

V edycja konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w V edycji konkursu na krótki film promujący korzyści wynikające z ochrony własności intelektualnej.

Zgłosić film do konkursu może każdy, niezależnie od wieku, amatorzy i profesjonaliści; wszyscy, którzy w niekonwencjonalny sposób przedstawią w języku filmowym argumenty za ochroną własności intelektualnej. Dopuszczalne są różne techniki realizacji – filmy mogą być nakręcone kamerą cyfrową, telefonem komórkowym czy aparatem fotograficznym, mogą łączyć obraz filmowy z techniką animacyjną lub być w całości animowane. Ważne – film nie może przekroczyć 60 sekund.

Prace konkursowe należy składać w siedzibie Urzędu Patentowego RP do 16 października 2017 r. Uroczystość rozdania nagród jest planowana na grudzień br. w Warszawie.

Jury konkursu wybierze z nadesłanych zgłoszeń trzech laureatów, którym zostaną przyznane nagrody pieniężne:

  • I miejsce – 5 000 zł
  • II miejsce – 3 000 zł
  • III miejsce – 1 500 zł

Jury Konkursu może przyznać dodatkowe nagrody lub wyróżnienia. Warunki konkursu zostały opisane w zamieszczonym poniżej regulaminie

Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować na adres e-mail: skmita@uprp.pl, tel: 022 579 06 85.

Załączniki:

1. Regulamin

2. Metryka filmu

3. Indywidualny formularz zgłoszeniowy

4. Grupowy formularz zgłoszeniowy

5. Oświadczenie rodzica lub opiekuna prawnego

Zobacz filmy nagrodzone w poprzednich edycjach konkursu Urzędu Patentowego RP na krótkie filmy promujące ochronę własności intelektualnej.
  •