URZĄD PATENTOWY RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ


2017-03-09

Wielki sukces warszawskiego start-upu. Dostał ponad 12 mln zł na konkurowanie z Ikeą i stolarzami na całym świecie

Innpoland.pl

Robisz zdjęcie pokoju, wybierasz kształt i kolor regału, a następnie czekasz na przesyłkę. Dopasowany co do milimetra mebel składasz równie łatwo, jak ten ze szwedzkiego sklepu. To pomysł wart miliony – uznali inwestorzy i hojnie wspierają warszawski start-up.

Kupowanie idealnych mebli nie polega już na bieganiu z miarką i notesem, tkwieniu w kolejkach albo płaceniu góry pieniędzy stolarzowi. Aplikacja Tylko (działa na iOS, Androidzie, jest też wersja desktopowa) pozwala na zrobienie zdjęcia pomieszczenia, w którym chce postawić meble i ich wirtualne dopasowanie. W zasięgu aparatu musi się znaleźć jedynie biała kartka formatu A4, dzięki której aplikacja dopasowuje wymiary regału do dostępnej przestrzeni. Technologia AR (rozszerzonej rzeczywistości) pozwala na wirtualne wstawienie szafki o prawie dowolnie wybranym kształcie i kolorze. Tak zaprojektowany mebel można następnie zamówić. W ten sposób da się dopasować regały do dowolnego wnętrza – domu, biura czy sklepu.

Więcej: http://innpoland.pl/133503,wielki-sukces-warszawskiego-start-up-u-dostal-ponad-12-mln-zl-na-konkurowanie-z-ikea-i-stolarzami-na-calym-swiecie
  •  Wyszukaj Artykuły

Słowa kluczowe

Z okresu

od:  kalendarz
do:  kalendarz

Wyniki wyszukiwania

Proszę wprowadzić zapytanie

Przegląd prasy

Archiwum Przeglądu Prasy