Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2018-04-18

EUIPO Trade Mark and Design Education Programme (ETMD EP)

Urząd Patentowy RP w imieniu EUIPO serdecznie zaprasza do udziału w programie edukacyjnym ETMD EP, pierwszy raz organizowanym przez EUIPO, skierowanym do praktyków zajmujących się znakami towarowymi oraz wzorami przemysłowymi.

Kurs będzie prowadzony przez pracowników EUIPO, wiodących specjalistów w dziedzinie własności intelektualnej i pracowników akademickich.

Główne cele Programu to:

  • pogłębienie wiedzy specjalistów w dziedzinie prawa własności intelektualnej w zakresie unijnego prawa znaków towarowych i wzorów oraz praktyki i narzędzi Urzędu;
  • poprawa efektywności operacyjnej poprzez podniesienie jakości aplikacji i procesów oraz poprzez generowanie i dzielenie się wiedzą.

Pierwsza edycja prowadzona w języku angielskim potrwa od września 2018 do czerwca 2019. Składać będzie się ze 150 godzin zajęć łączących e-learning z dwoma 3-dniowymi sesjami face-to-face w EUIPO. Szkolenie jest certyfikowane, pod warunkiem zdania egzaminu.

Rejestracja jest ograniczona do 100 osób i będzie otwarta od 15 maja do 30 czerwca 2018 r. na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy".

Więcej szczegółowych informacji znajduje się w załączniku oraz na stronie EUIPO Academy.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z EUIPO Academy: Academy@euipo.europa.eu

Serdecznie zapraszamy!


  •