Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2018-05-22

XXIII Ogólnopolska Konferencja „Informacja patentowa dla nauki i przemysłu”

Urząd Patentowy RP organizuje XXIII Ogólnopolską Konferencję Informacja patentowa dla nauki i przemysłu, która odbędzie się w siedzibie UPRP, Warszawa al. Niepodległości 188/192 w dniach 24 i 25 maja 2018 r.


Tematy tegorocznej konferencji dotyczą nowoczesnych kanałów komunikacji wykorzystywanych przez Centrum Informacji o Ochronie Własności Przemysłowej UPRP, nowej Platformy Usług Elektronicznych UPRP (PUEUP), a także nowych regulacji prawnych z zakresu ochrony danych osobowych. Oddzielny wykład zostanie poświęcony przypadającemu w tym roku stuleciu ochrony własności przemysłowej w Polsce.

Dzięki uprzejmości Europejskiego Urzędu Patentowego uczestnicy będą mieli także możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach na temat informacji patentowej z Brazylii i Rosji oraz w szkoleniu przez Internet na temat organizacji wydarzeń i najlepszych sposobów dotarcia do użytkowników informacji patentowej.


  •