Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2018-09-13

Konferencja „Rethinking Patent Law as an incentive to innovation”

8-9 października 2018 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji „Rethinking Patent Law as an incentive to innovation” organizowanej przez Urząd Patentowy RP, Instytut Nauk Prawnych PAN i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbędzie się w dniach 8-9 października 2018 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Jest to jedno z wydarzeń organizowanych w ramach Jubileuszu 100-lecia ustanowienia Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej i systemu ochrony własności przemysłowej na ziemiach polskich.

Konferencja jest wydarzeniem międzynarodowym, na które zapraszamy zarówno naukowców jak i przedsiębiorców oraz przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej. Celem konferencji jest omówienie podstawowej funkcji prawa patentowego w zakresie stymulowania innowacji. Ponadto w programie znajduje się wiele aktualnych zagadnień i tematów dotyczących zarządzania własnością intelektualną i jej komercjalizacją. Panele konferencyjne zostały również zorganizowane wokół konkretnych sektorów, takich jak prawo farmaceutyczne, rolnictwo, ITC etc.

Szczegółowy program konferencji można znaleźć na stronie konferencji.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Rejestracja pozostaje otwarta do 30 września 2018 r.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.


  •