Strona uprp.pl korzysta z plików cookie. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie.X

Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej


2018-09-13

Konferencja „Rethinking Patent Law as an incentive to innovation”

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji „Rethinking Patent Law as an incentive to innovation” organizowanej przez Urząd Patentowy RP, Instytut Nauk Prawnych PAN i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, która odbędzie się w dniach 8-9 października 2018 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej. Jest to jedno z wydarzeń organizowanych w ramach Jubileuszu 100-lecia ustanowienia Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej i systemu ochrony własności przemysłowej na ziemiach polskich.

Konferencja jest wydarzeniem międzynarodowym, na które zapraszamy zarówno naukowców jak i przedsiębiorców oraz przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej. Celem konferencji jest omówienie podstawowej funkcji prawa patentowego w zakresie stymulowania innowacji. Ponadto w programie znajduje się wiele aktualnych zagadnień i tematów dotyczących zarządzania własnością intelektualną i jej komercjalizacją. Panele konferencyjne zostały również zorganizowane wokół konkretnych sektorów, takich jak prawo farmaceutyczne, rolnictwo, ITC etc.


  •